Filma27 Shtator, 2017

DiCaprio dhe Scorsese sërish bashkë!

Një lajm i mirë për fansat! Rikthehet një nga dyshet më të suksesshme në Hollywood. Aktori Leonardo DiCaprio dhe regjisori Martin Scorsese do të punojnë sërish bashkë në projektin “Roosevelt”, një film biografik i dedikuar ish-presidentit amerikan, Theodore Roosevelt, ... Lexo »

Shtator 27, 2017


27 Shtator, 2017

Nisin xhirimet për “Mamma Mia 2”

Xhirimet e një skene filmi, që do të pasojë suksesin e vitit 2008 të “Mamma Mia”, nisën në Kroaci në fillim të këtij muaji. Filmi, në të cilin luajnë Meryl Streep, Amanda Seyfried, Pierce Brosnan, Colin Firth, e që drejtohet ... Lexo »

Shtator 27, 201723 Shtator, 2017

Top 5 serialet më të ndjekura në botë

Në një botë ku ndjekja e çfarë do seriali televiziv është shumë e thjeshtë, jo vetëm nëpërmjet televizionit, por edhe formave të tjera të cilat përfshijnë internetin, bëhet edhe më e vështirë përzgjedhja nga moria e produksioneve që dalin ... Lexo »

Shtator 23, 2017