Filma

4 Dhjetor, 2017

Roli i Jack nuk paska qenë për DiCaprion…

Filmi-ikonë “Titanic” ndoshta do të ishte ndryshe nëse aktori i njohur Matthew McConaughey do t’i thoshte “Po” rolit që bëri Leonardo DiCaprion të famshëm. Kate Winslet, aktore e “Titanic” ka treguar në një intervistë se audicionet i ka zhvilluar me ... Lexo »

Dhjetor 04, 2017


18 Nëntor, 2017

Dalin detaje të reja rreth “Terminator 6”

“Paramount Pictures” zyrtarizoi disa muaj më parë kapitullin e gjashtë të sagës “Terminator”, që do të vijë në kinematë amerikane më 26 korrik të vitit 2019. Në kastin e aktorëve do të rikthehen Linda Hamilton dhe Arnold Schwarzenegger, në ... Lexo »

Nëntor 18, 2017