Filma

20 Prill, 2018

Natalie Portman refuzon “Nobelin” hebraik

Aktorja dhe producentja izraelito-amerikane Natalie Portman nuk do të jetë e pranishme në qershor në Izrael për të tërhequr çmimin “Genesis”, i cilësuar si “Nobeli” hebraik, për disa arsye etike. Ceremonia u anulua.Një përfaqësues i Portman shpjegoi se disa ... Lexo »

Prill 20, 2018


Dakota Johnson, në terapi prej “50 Shades”

Dakota Johnson u bë e njohur për publikun botëror prej suksesit të filmave “Fifty Shades”, por edhe kjo ka anën tjetër të medaljes. Gjatë një interviste për revistën “Elle”, aktorja 28-vjeçare deklaroi se filmimi i skenave të seksit në rolin ... Lexo »

Prill 20, 2018
17 Prill, 2018

“Boomerang” shndërrohet në serial

Filmi i vitit 1992 me Eddie Murphy, “Boomerang” tashmë do të shndërrohet në serial komedi. “The Hollywood Reporter” shkruan se rrjeti amerikan “BET” ka urdhëruar 10 episodet e para, edhe pse nuk ka ende një skenarist apo një grup ... Lexo »

Prill 17, 20187 Prill, 2018

“The First Wives Club” rivjen si serial

Filmi ikonë i vitit 1996, “The First Wives Club”, me protagoniste kryesore Goldie Hawn, Bette Midler dhe Diane Keaton, rikthehet në ekran me një tjetër formë, do të shndërrohet në serial televiziv. “Paramount Network” do të realizojë episodin pilot, ... Lexo »

Prill 07, 2018