Citybizz

citybizz


11 Shkurt, 2016

Rikthehet bomba Kim

Ka humbur rreth 14 kilogramë që nga lindja e fëmijës së saj të dytë në muajin dhjetor dhe Kim Kardashian tregoi rezultatet me një bluzë transparente në një event në prag të Javës së Modës së Nju Jorkut. Ditën ... Lexo »

Shkurt 11, 2016
11 Shkurt, 2016

Prezantuesja ofendon Penelope Cruz

Pamja e saj latine bëri për vete një yll si Tom Cruise, ndaj është e kuptueshme habia e Penelope Cruz, kur prezantuesja Savannah Guthrie, i quajti këmbët e saj “të shëmtuara”. Cruz ishte e ftuar në programin “Today”, të ... Lexo »

Shkurt 11, 2016
11 Shkurt, 2016

Superlajm pët fansat e Harry Potter

Harry Poter rikthehet për një tjetër aventurë të magjishme. Lajmi është bërë publik dhe fansat e sagës në të gjthë botën, tashmë janë të paprëmbajtshëm në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për për librin e tetë të serisë, botimi prej ... Lexo »

Shkurt 11, 2016