Citybizz

citybizz

6 Korrik, 2016

Samanta Karavello: S’ka romancë me Gentin

Sërish thashetheme të reja qarkulluan për këngëtaren Samanta Karavello, ku pretendohej se ajo ishte e lidhur me Gentin. Ajo e ka mohuar dhe me një sens humori është shprehur se pas çdo projekti nuk fshihet dikush. “Në çdo bashkëpunim që unë ... Lexo »

Korrik 06, 2016


6 Korrik, 2016

Hueyda El Sayed kalon pushimet në Tajlandë

Hueyda El Sayed ka zgjedhur një hapësirë ideale për të mos ndjerë temperaturat e larta të këtij sezoni veror. Moderatorja e njohur ka zgjedhur një vend mjaft ekzotik për të kaluar pushimet saj verore Aktualisht ajo ndodhet në Tajlandë ... Lexo »

Korrik 06, 20166 Korrik, 2016

Pamjet e fundit të Rita Orës prej Ulqinit

Rita Ora po pushon në plazhet e Ulqinit.Kjo ka bërë që mediat malazeze ta përcjell hap pas hapi këngëtaren shqiptare me famë botërore.Aktualisht Rita me motrën e saj Elenën është në plazhin e njohur të Bunës. Këngëtarja shqiptare teksa mban ... Lexo »

Korrik 06, 2016


6 Korrik, 2016

Akisdentohet Ermal Mamaqi

Një aksident i ka ndodhur mbrëmjen e djeshme show man-i të njohur Ermal Mamaqit. Aksidenti raportohet të ketë ndodhur në hyrje të rrethrrotullimit të qytetit Ferizaj në Kosovë. Nga aksidenti nuk ka pasur të lënduar edhe pse nga fotot duket se ... Lexo »

Korrik 06, 2016