Citybizz

citybizz


11 Shtator, 2015

Messi sërish baba, vjen në jetë Benjamin

Lionel Messi mori një lajm të jashtëzakonshëm përpara ndeshjes me Atleticon. Argjentinasi u bë për herë të dytë baba. Skuadra e tij Barcelona u stërvit pa yllin argjentinas në prag të transfertës së blaugranave në “Vincente Calderon”, pasi Messi ... Lexo »

Shtator 11, 201511 Shtator, 2015

Rihanna sensuale, surprizon me pamjen e saj

Këngëtarja e famshme Rihanna është shfaqur së fundmi me një pamje që ka tërhequr shumë vëmendjen e publikut.Në një festë në New York të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, këngëtarja është parë me buzët e lyera me një ngjyrë ... Lexo »

Shtator 11, 2015


9 Shtator, 2015

Bleona ofendon paparacët

Bleona Qerreti është revoltuar me paparacët, të cilët sipas këngëtares, fotot e saj në plazh i kanë trasformuar në Photoshop për ta treguar atë më të shëndoshë. Ky irritim i saj, vjen menjëherë pas publikimit të disa fotove në ... Lexo »

Shtator 09, 2015


9 Shtator, 2015

Selena promovon nudo albumin e ri

Selena Gomez ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të promovuar albumin e saj të ri. 23 – vjeçarja ka pozuar nudo dhe tepër provokuese me qëllim që të tërheqë sa më shumë vëmendje.Gomez e postoi këtë imazh në ... Lexo »

Shtator 09, 20159 Shtator, 2015

Adele refuzon këngën e Sias

Adele ka refuzuar të publikojë një këngë për të cilën kishte punuar me Sian për albumin e saj. 39-vjeçarja është shprehur se shumë këngë të albumit "This Is Acting" ishin shkruar për artistë të tjerë, por për një arsye ... Lexo »

Shtator 09, 2015


8 Shtator, 2015

Mario Balotellit i hiqet patenta

Sulmuesi i mirënjohur i Milanit Mario Balotelli ka mbetur i habitur gjatë kohës kur policia lokale afër shtëpisë së tij e ka ndaluar për tejkalim shpejtësie me 90 km/h, kur limiti ishte 50 km/h.  Agjentët e policisë lokale në ... Lexo »

Shtator 08, 2015


8 Shtator, 2015

Irina Shayk në plazh me “vjehrrën”

Lidhja mes aktorit Bradley Cooper dhe modeles Irina Shayk po bëhet gjithnjë e më serioze. Këtë e tregon fakti se së fundmi aktori hollivudian e ka prezantuar të dashurën Shayk me nënën e tij, Gloria Campano. Ky lajm bëhet ... Lexo »

Shtator 08, 2015