Citybizz

citybizz

17 Gusht, 2017

“#PabluzësiPutin”, sfida më e re në Rusi

Është gara e verës 2017 në Rusi. Kopjimi i fotos së presidentit, me kraharorin zbuluar, nisi në “Instagram” nga Pavel Durov, themeluesi i rrjetit social rus “VKontakte”. “Hiqeni bluzën si Vladimiri” ishte sfida e lançuar me hashtagun “#PutinShirtlessChallenge”, me të ... Lexo »

Gusht 17, 2017

17 Gusht, 2017

Adriana Lima, një kaubojse e vërtetë

Pas pushimeve  në  bregdetin turk, me të dashurin e ri,  bukuroshja Adriana Lima u rikthye në Shtetet e Bashkuara të Amerikës më seksi se kurrë. Super modelja realizoi një set të nxehtë fotografik, e veshur si kaubojse me çizme dhe ... Lexo »

Gusht 17, 2017
16 Gusht, 2017

Eminem humbet miliona

Eminem ka nxjerrë në shitje vilën e tij në Michigan për më pak se 2 milionë dollarë, një çmim që është më pak se gjysma e çmimit që ai bleu 14 vite më parë. Ndërsa shumica e njerëzve presin të ... Lexo »

Gusht 16, 2017


16 Gusht, 2017

Rita Ora fansja më e madhe e Paris Hilton

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, shfaqet gjithnjë tërheqëse dhe bie në sy të publikut. Ylli i famshëm botëror  ka publikuar një foto ku shfaqet me një veshje  e cila ka fytyrën e Paris Hilton. “Gjithmonë @Parishilton”, ka shkruar Rita në ... Lexo »

Gusht 16, 2017