Citybizz

citybizz


17 Gusht, 2017

Modelja shqiptare pozon për Teen Vogue

Modelja shqiptare Arselajda Buraku ka pozuar së fundmi në revistën më të rëndësishme të modes për të rinj Teen Vogue USA. Modelja e cila ka lindur në Mirditë tashmë jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo është bërë pjesë ... Lexo »

Gusht 17, 201717 Gusht, 2017

Fuqia Kardashian!

Femrat Kardashian dhe Jenner kanë lënë larg ambicien e tyre për tu zhveshur dhe kanë pozuar për Hollywood Reporter. 5 motrat Kendall, Kylie Jenner, Kourtney , Khloe dhe Kim Kardashian, si edhe nëna e tyre Kris Jenner kanë mahnitur të ... Lexo »

Gusht 17, 2017
17 Gusht, 2017

Emma Stone, aktorja më e paguar e vitit

Emma Stone, sipas revistës “Forbes”, është aktorja më e paguar e vitit. Ylli i “La La Land” ka arritur të fusë në xhep rreth 26 milionë dollarë gjatë 12 muajve të fundit dhe pjesa më e madhe fitimeve të kësaj ... Lexo »

Gusht 17, 2017
17 Gusht, 2017

Taylor Swift do të ndihmojë viktimat e abuzimit

Pasi një gjykatë në SHBA pranoi ngacmimet ndaj Taylor Swift nga një deejay, këngëtarja amerikane vendosi të dhurojë para në disa organizata që mbështetin mbrojtjen e të drejtave të viktimave të agresioneve seksuale. Swift deklaroi se ka një pozitë të privilegjuar ... Lexo »

Gusht 17, 2017