Citybizz

citybizz


19 Gusht, 2017

Miley Cyrus si Elvis Prestley

Kënga e parë e saj në stilin e , me disa nga lëvizjet e tij, me një ndërthurje të ritmeve të “Grease”, Miley Cyrus paraqitet para publikut me “Younger Now”, një country pop, që paraprin albumin me të njëjtin titull, që ... Lexo »

Gusht 19, 2017


19 Gusht, 2017

Dua Lipa nuk di të ndalet

Dua Lipa nuk di të ndalet. Këtë javë ajo ka arritur një tjetër sukses duke u klasifikuar si artistja e dytë solo që arrin të jetë në krye të klasifikimeve në “Official UK Charts” pas këngëtares Adele . Me këngën ... Lexo »

Gusht 19, 2017
18 Gusht, 2017

Modelja me dy ngjyra pozon pothuajse nudo

Modelja e njohur, Winnie Harlow që po bën karrierë prej pamjes së vecantë ka publikuar një fotografi ku shfaqet pothuajse nudo. Ajo ka dy ngjyra në trup për shkak të një gjendjeje të lindur dhe gjetur guximin që t’ia tregojë ... Lexo »

Gusht 18, 2017