Citybizz

citybizz

13 Gusht, 2015

Rrëzohet Lady Gaga…

Lady Gaga është rrëzuar, teksa ishte duke kaluar mes fotografëve për tek makina e saj. Ajo është hutuar nga blicet e shumta dhe ka humbur ekuilibrin dhe duke u rrëzuar, megjithatë nuk e ka humbur toruan. Ndërsa rojet personale ... Lexo »

Gusht 13, 201513 Gusht, 2015

Zayn Malik lyen flokët

Ish pjestari i grupit të njohur “One Direction”, Zayn Malik ka çuditur fansat me ndryshimin e look-ut. Ai është parë natën vonë duke dalë nga një club nate në West Hollywood Calif sëbashku me disa djem të tjerë. Ajo ... Lexo »

Gusht 13, 2015


13 Gusht, 2015

Tiesto, bashkëpunim me Jane Zhang

Bashkëpunimi më i ri Tiesto ka provuar se muzika në të vërtetë është një gjuhë universale. Jane Zhang pak e njohur në Shqipëri, por në krye të të gjithë klasifikimeve në Kinë, është e përzgjedhura e tij për bashkëpunimin ... Lexo »

Gusht 13, 2015


13 Gusht, 2015

Vin Diesel, i marrosur pas vajzës Pauline

Aktori i famshëm i sagës së filmave “Fast and Furious”, Vin Diesel ka publikuar në llogarinë Instagram një foto të adhurueshme me vajzën 5 muajshe Pauline që e ka shoqëruar me diciturën “All love…”.Ai shfaqet duke puthur vogëlueshen e ... Lexo »

Gusht 13, 2015


12 Gusht, 2015

Antonio Banderas mbush 55 – vjeç

Edhe në datëlindjen e tij të 55, Antonio Banderas mbetet seks – simboli i Hollivudit. Ai e nisi karrierën si futbollist, por pas një dëmtimi, iu përkushtua aktrimit. Pamja e tij prej një djali thyes zemrash, u vlerësua nga ... Lexo »

Gusht 12, 201512 Gusht, 2015

Performancat e Tomorrowland, tani në YouTube

Nëse ka një gjë  kanë të përbashkët mes festivaleve, ajo është dëshira e zjarrtë për të shkuar mbrapa në kohë dhe rijetuar magjinë e përvojës së parë. Tomorrowland ka shkuar më lart  kësaj me  prezantimin e 44 performancave live ... Lexo »

Gusht 12, 2015


12 Gusht, 2015

Beckham reagon ndaj kritikëve

David Beckham ka dhënë një përgjigje për të gjithë kritikuesit që mendojnë se janë prindër më të mirë se ai dhe Victoria Beckham. Ish-futbollisti anglez ka përdorur llogarinë e tij të Instagramit, për t'iu drejtuar të gjithë atyre personave ... Lexo »

Gusht 12, 2015


12 Gusht, 2015

Kim Kardashian sërisht nudo

Kim Kardashian ka postuar në rrjetet sociale një foto të sajën krejtësisht nudo. 34-vjeçarja, e cila është shtatzënë me fëmijën e saj të dytë, e ndau këtë “selfie” me ndjekësit e saj të Instagramit duke e shoqëruar me “hashtag”-ët ... Lexo »

Gusht 12, 2015