Citybizz

citybizz


14 Shtator, 2015

Kate Middleton ndryshon look

Ashtu si gjithë nënat e reja edhe dukesha e Cambridge, Kate Middleton, e kaloi verën duke u kujdesur për të voglën Charlotte, e lindur në 2 maj si dhe për princin e vogël George. Por tashmë është momenti për ... Lexo »

Shtator 14, 2015
12 Shtator, 2015

Sam Smith: Doja të vetëvritesha

Kur kam parë fotot e mia në prag të Vitit të Ri nudo në plazhet e Sidenit, jam tronditur aq shumë sa kam dashur të vras veten. Kështu ka deklaruar këngëtari me famë botërore, Sam Smith. Kjo ishte shumë ... Lexo »

Shtator 12, 2015


12 Shtator, 2015

Belen sërish nuse

Modelja argjentinase, Belen Rodriguez është duke shijuar një eksperiencë të veçantë në karrierën e saj si modele. Prej disa ditësh ajo është angazhuar me një set fotografik ku po promovon fustanet e nusërisë.Krah saj në shumicën e fotove ka ... Lexo »

Shtator 12, 2015


12 Shtator, 2015

Zhvishet ylli i “Fifty Shades of Grey”

Ylli i “Fifty Shades of Grey”, Dakota Johnson, është shfaqur sërish topless. Këtë herë aktorja ka pozuar për revistën e modës “AnOther”. Pavarësisht se ajo duket e mrekullueshme në kopertinën e kësaj reviste, 25-vjeçarja është shprehur se është ndjerë ... Lexo »

Shtator 12, 201511 Shtator, 2015

Messi sërish baba, vjen në jetë Benjamin

Lionel Messi mori një lajm të jashtëzakonshëm përpara ndeshjes me Atleticon. Argjentinasi u bë për herë të dytë baba. Skuadra e tij Barcelona u stërvit pa yllin argjentinas në prag të transfertës së blaugranave në “Vincente Calderon”, pasi Messi ... Lexo »

Shtator 11, 2015