Citybizz

citybizz
31 Mars, 2016

Komisioneri Johannes Hahn bëhet gjysh në Shqipëri

Një moment emocional ka ndodhur gjatë punimeve të ministerialit të Ballkanit Perëndimor. Komisioneri Hahn është njoftuar për ardhjen në jetë të nipit të tij. “Ky Ministerial është me fat për mua” – tha eurokomisioneri për zgjerimin. Sigurisht, përtej detyrave të ... Lexo »

Mars 31, 2016
31 Mars, 2016

Zhgënjen trupi i zhveshur i Fjolla Morinës

E njohur për këngët e saj eksplicite, Fjolla Morina vazhdon të mbetet ndër këngëtaret më të komentuara. Kënga e saj e fundit është “Trileqe” në bashkëpunim me Elinel e cila rezultoi e suksesshme. Ajo gjithmonë duket seksi nëpër fotoshooting mirëpo në ... Lexo »

Mars 31, 201631 Mars, 2016

Kur Kim dhe Emili bashkojnë forcat

Veç e veç i kemi parë shpesh të dalin me poza të nxehta nëpër revista dhe faqet rozë online, por asnjëherë bashkë.Kim Kardashian iu rikthye fotove provokuese dhe këtë herë me përforcime. 35-vjeçarja postoi në rrjetet sociale një shkrepje ... Lexo »

Mars 31, 2016


30 Mars, 2016

Pele kërkon 26 milion euro dëmshpërlim nga Samsung

Pele kërkon të paktën 26 milionë euro, sipas disa dokumentave që janë dorëzuar në gjykatën “US District Court” në Chicago. Reklama për televizionet ‘ultra­high­definition’ është dhënë në New York Times pa lejen e Pele. Ish-­lojtari legjendar i Brazilit, i cili ... Lexo »

Mars 30, 2016