Citybizz

citybizz


22 Shkurt, 2016

Kourtney Kardashian për drekë me të bijën

Kourtney Kardashian ka shijuar kete fundjave një drekë  vetëm me vajzën e saj 3-vjeçare, Penelope.Ylli 36-vjeçar ishte veshur mjaft thjesht, me një palë pantallona të zeza, gjysmë-çizme dhe një bluzë gri. Ndërsa vajza e saj ishte veshur me të ... Lexo »

Shkurt 22, 2016


22 Shkurt, 2016

Kjo është motra "hot" e Arturo Vidal

Ai është i njohur në botën e futbollit, ndërsa ajo kërkon të bëhet po kaq e famshme në modë. Motra e mesfushorit kilian, Arturo Vidal, synon të shfrytëzojë bukurinë e saj për të arritur sukses në pasarela. Pozat provokuese ... Lexo »

Shkurt 22, 2016


22 Shkurt, 2016

Njihuni me “binjaken” e Adele

Me një popullsi botërore shtatë bilionë,cdokush mund te kete nje sozi. .Adele është e fundit që ka gjetur dikë te ngjashem me veten. Nuk mund të mohohet që 22-vjeçarja, Ellinor Hellborg nga Suedia duket njësoj si fituesja e disa ... Lexo »

Shkurt 22, 2016