Citybizz

citybizz

14 Gusht, 2015

Miranda Kerr, pushime romantike me miliarderin

Ata për herë të parë janë fotografuar në aeroportin e Los Angeles muajin e kaluar, por duket se dy të dashuruarit, Miranda Kerr dhe Evan Spiegel janë gati për një tjetër "arratisje".Modelja 32-vjeçare dhe miliarderi 25-vjeçar janë fotografuar teksa ... Lexo »

Gusht 14, 201513 Gusht, 2015

Albumi solo i Kurt Cobain

Një album solo me këngë të padëgjuara nga lideri i Nirvana, Kurt Cobain do të dalë në nëntor së bashku me një biografi të jetës së tij. Albumi, ende pa titull do të jetë edhe si kolonë zanore për ... Lexo »

Gusht 13, 2015


13 Gusht, 2015

Rrëzohet Lady Gaga…

Lady Gaga është rrëzuar, teksa ishte duke kaluar mes fotografëve për tek makina e saj. Ajo është hutuar nga blicet e shumta dhe ka humbur ekuilibrin dhe duke u rrëzuar, megjithatë nuk e ka humbur toruan. Ndërsa rojet personale ... Lexo »

Gusht 13, 201513 Gusht, 2015

Zayn Malik lyen flokët

Ish pjestari i grupit të njohur “One Direction”, Zayn Malik ka çuditur fansat me ndryshimin e look-ut. Ai është parë natën vonë duke dalë nga një club nate në West Hollywood Calif sëbashku me disa djem të tjerë. Ajo ... Lexo »

Gusht 13, 2015


13 Gusht, 2015

Tiesto, bashkëpunim me Jane Zhang

Bashkëpunimi më i ri Tiesto ka provuar se muzika në të vërtetë është një gjuhë universale. Jane Zhang pak e njohur në Shqipëri, por në krye të të gjithë klasifikimeve në Kinë, është e përzgjedhura e tij për bashkëpunimin ... Lexo »

Gusht 13, 2015


13 Gusht, 2015

Vin Diesel, i marrosur pas vajzës Pauline

Aktori i famshëm i sagës së filmave “Fast and Furious”, Vin Diesel ka publikuar në llogarinë Instagram një foto të adhurueshme me vajzën 5 muajshe Pauline që e ka shoqëruar me diciturën “All love…”.Ai shfaqet duke puthur vogëlueshen e ... Lexo »

Gusht 13, 2015


12 Gusht, 2015

Antonio Banderas mbush 55 – vjeç

Edhe në datëlindjen e tij të 55, Antonio Banderas mbetet seks – simboli i Hollivudit. Ai e nisi karrierën si futbollist, por pas një dëmtimi, iu përkushtua aktrimit. Pamja e tij prej një djali thyes zemrash, u vlerësua nga ... Lexo »

Gusht 12, 2015