Citybizz

citybizz


16 Shkurt, 2016

Neymarit i konfiskohet aeroplani dhe jahti privat

Autoritetet braziliane ia kanë konfiskuar jahtin dhe aeroplanin privat yllit të Barcelonës, Neymar Jr.Sipas mediave lokale, sulmuesi dyshohet për evazion fiskal në periudhën 2011-2013.Ky është një problem shtesë për lojtarin e tretë më të shtrenjtë në botën e futbollit, ... Lexo »

Shkurt 16, 2016
15 Shkurt, 2016

Lajm i keq për fansat e "007"

Daniel Craig nuk do të jetë më James Bond, pasi ka “tradhtuar” spiunin britanik për një rol në serialin amerikan televiziv “Purity”. Ai do të jetë në të paktën 20 episodet e ardhshme të këtij seriali. Aktori 47-vjeçar ka ... Lexo »

Shkurt 15, 2016