Citybizz

citybizz
31 Gusht, 2015

Veshjet më të bukura të VMA 2015

Disa prej veshjeve më glamur të mbrëmjes janë konsideruar ajo e Britney Spears dhe Nicky Minaj, të cilat kanë preferuar të prezantohen me veshje deri diku të rregullta. I komentuar pozitivisht ka qenë fustani ... Lexo »

Gusht 31, 2015


31 Gusht, 2015

Shokon Miley me veshjet e saj në VMA

22 – vjeçarja Miley Cyrus prej disa kohësh i ka vënë vetes qëllimin që të “shokojë” publikun duke zgjuar fantazinë me veshjet e saj. Ajo ka performuar në VMA 2015 me plot 16 veshje, ku secila prej tyre vinte ... Lexo »

Gusht 31, 201530 Gusht, 2015

Beatrix Pozon Si Një Sirenë

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është shumë aktive së fundmi në rrjetin e saj social në Instagram, kjo për arsye se ajo së fundmi ka realizuar disa foto profesionale me fotografi Endirt Mertiri e ndërkohë nuk po mungojnë as fotot që ... Lexo »

Gusht 30, 2015


30 Gusht, 2015

Genta Së Shpejti Sjell Këngën E Re

Këngëtarja kosovare Genta Ismajli duket të jetë shumë aktive këtë verë. Fillimisht ajo e nisi këtë sezon me "Shkurt e shqip", një duet shumë i suksesshëm me Labinot Tahirin i cili u pëlqye jashtzakonisht shumë dhe mori miliona klikime ... Lexo »

Gusht 30, 2015


28 Gusht, 2015

Kim dhe Kanye fitojnë betejën me “Youtube”

Kim Kardashian dhe Kanye West kanë fituar betejën ligjore me themeluesin e “Youtube”, Chad Hurley, për publikimin e videos së propozimit për martesë. Sipas “TMZ”, Hurley, është detyruar të paguajë një shumë prej 440 mijë dollarë për publikimin e ... Lexo »

Gusht 28, 2015


28 Gusht, 2015

Mariah Carey, shopping në Siçili

Ajo nuk është nga ata njerëz të famshëm që mundohet të fshehë trupin pavarësisht formave të saj, që kohët e fundit nuk janë aty ku duhet. Dhe ndoshta është pak befasuese që këngëtarja Mariah Carey është fotografuar me një ... Lexo »

Gusht 28, 2015