Carla Bruni flet për marrëdhënien e saj me kunatën

Në episodin e mbrëmshëm të “Watch what Happens Live” me Andy Cohen, Bruni zbuloi se ndonëse ajo dhe burri Nicolas Sarkozy u ftuan në dasmën e Olivier Sarkozy me Mary-Kate në vitin 2015, çifti nuk ishte në gjendje të merrnin pjesë për shkak të distancës së largët nga vendi ku u zhvillua dasma. Megjithëse Bruni dhe Olsen nuk kanë kaluar shumë kohë bashkë, modelja thotë se është e lumtur të shohë çiftin e dashuruar së bashku. “Ata duken kaq të lumtur”, tha Bruni. “E kam takuar atë në dasmë e një kushëriri dhe ajo dukej e adhurueshme, gjithashtu Olivier duket shumë i dashuruar me të.”