Butrint Imeri sjell klipin e ri “Ma Chérie”

Butrint Imeri ka sjellë projektin më të ri muzikor për tregun shqiptar.

“Ma Cherie”, titullohet kënga e re, të cilën e ka shoqëruar edhe me një videoklip.

Klipi është shumë i veçantë dhe sjell një atmosferë verore, ndërsa është xhiruar në Shqipëri.