Blendi Fevziu surprizohet nga gruaja për ditëlindje!

Blendi Fevziu feston sot 48-vjetorin e lindjes dhe bashkëshortja ka menduar ta shndërrojë këtë ditë në festë, ashtu siç duhet në fakt. Ajo ka blerë trëndafila të kuq dhe tullumbace në formë zemre, ku shkruhet “Të dua”.
Blendi e ka ndarë surprizën romantike në rrjete sociale. Trëndafilat iu pëlqejnë jo vetëm grave.
Kujtojmë se një vit më parë edhe ai e surprizoi bashkëshorten me një festë gjigande. Ka disa marrëdhënie që janë thjesht të adhurueshme.
Gëzuar ditëlindjen!

b4db47af-95c7-40b7-a8ab-be75140fb013