Big Mama, habit me format trupore

Muaj më parë Big Mama i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale për t’u dobësuar dhe duket se rezultatet janë vërtet surprizuese.

Përmes një postimi të bërë në rrjetin social Instagram, këngëtarja është shfaqur më në formë se kurrë më parë.

Big Mama, e cila është duke shijuar disa pushime në Belgjikë, ka habitur të gjithë ndjekësit në postimin e fundit e veshur me një fustan.