Amber Heard në lidhje me pronarin e makinave Tesla

Amber Heard ne fillim të këtij viti i ka dhënë fund martesës me aktorin Johnny Depp.Tashmë bukuroshja ka nisur lidhjen e re, madje është duke menduar të martohet me miliarderin Elon Musk.Ylli 30-vjeçar po mendon të krijojë familje me pronarin e kompanisë së makinave Tesla, ka njoftuar babai aktores.“Ata janë seriozë në lidhje. Amberit do t’i pëlqente të martohet”, ka thënë David, babai i Heardit.“Ata duan që të rehatohen dhe të kenë familje. Po bëjnë plane për këtë”, shtoi ai.