“Aman” doli dhe është një hit i garantuar!

Dafina Zeqiri, Ledri Vula dhe Lumi B lançuan këngën që kishin paralajmëruar prej disa ditësh.

“Aman” është tani në youtube dhe bëni mirë t’i hidhni një sy!

Videoklipi me motive tropikale të jep një tjetër energji dhe Dafina mori të gjithë vëmendjen me pamjen e saj super seksi!

Gjithashtu Ledri dhe Lumi janë kombinuar me njëri-tjetrin dhe duken kaq cool!

Në minutat e para të publikimit, në videoklip kanë vërshuar klikimet e pëlqimet, duke kapur mijëra të tilla.

U fiksuam që me të parën herë që e dëgjuam dhe jemi të bindur se “Aman” do të bëjë namin këtë verë!