Alessandra Ambrosio zhvishet e gjitha

Një set fotografik tejet i nxehtë për supermodelen Alessandra Ambrosio. Duke pozuar para objektivit të fotografit YuTsai, modelja braziliane ekspozon format e saj tunduese.Ndërsa mban në trup një kanotiere të lagur, ajo luan me hijet dhe shfaqet gjysmë e zhveshur. Një pjesë të pozave për setin fotografik   janë realizuar për revistën “Narcisse”.