Aktorja e dashur turke heq dorë nga kinemja

Aktorja turkeNebahat Çehre shumë e dashur për publikun shqiptar ka njoftuar se ka hequr dorë nga kinemja.

“Kam xhiruar 125 filma, nuk dua më!”-ka thënë Nebahat. Kur e pyetën gazetarët nëse ky vendim ishte i pakthyeshëm edhe nëse do kishte një ofertë të parefuzueshme 74-vjeçarja është përgjigjur: “Ska asgjë të parefuzueshme”.

Edhe pse në moshë të madhore ajo është shumë e bukur dhe mjaft tërheqese, si edhe do ti mungojë shumë publikut.