January 2020
31 January, 2020

‘Bad Guy’ rrit shikueshmërinë me 80%

Mesa duket sukseset e Billie Eilish nuk morën fund në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Grammy”. Teksa rrëmbeu 4 çmimet më të rëndësishme të mbrëmjes me albumin “Where We All Fall Asleep, Where Do We Go”, arritjet e projektit më ... Lexo »

January 31, 2020


31 January, 2020

50 Cent nderohet me yll në Hollywood

Ylli i muzikës hip-hop, 50 Cent, është nderuar me një yll në Bulevardin e të Famshmëve në Hollywood. Ndërsa për ta mbështetur dhe për të mbajtur fjalim, aty ishin prezentë veteranët e këtij zhanri të muzikës, Eminem dhe Dr Dre. Curtis ... Lexo »

January 31, 2020