May 201931 May, 2019

Edhe katër libra të tjerë të Harry Potter

JK Rowling publikoi edhe katër libra të rinj të Harry Potter. Librat dotë publikohen muajin e ardhshëm duke i dhënë mundësinë lexuesve të zbulojnë më tepër për ‘historinë e pasur të magjisë’. Librat do jenë online dhe çdokush mund ti ... Lexo »

May 31, 201931 May, 2019

Jeta e Boy George në një muzikal

Jeta dhe karriera e Boy George do të jenë objekti i radhës për një film biografik të prodhuar nga “MGM”. Pas arritjeve të mëdha të “Bohemian Rhapsody” dhe vlerësimit për “Rocketman”, kompania dëshiron të tejkalojë valën e suksesit për biografikët ... Lexo »

May 31, 2019


31 May, 2019

Cardi B nuk ka asgjë për të fshehur

Cardi B ka publikuar një foto ku shfaqet tërësisht e zhveshur për të promovuar këngën e saj të re Press. Reperja 26-vjeçare u sigurua që të mbulonte pjesët e saj intime duke vendosur një shirit të zi, ku shkruhej “Njoftim”. Në ... Lexo »

May 31, 2019