October 2018


31 October, 2018

Justin Bieber thyen betimin, qethet zero!

Këngëtari Justin Bieber ka bërë një ndryshim rrënjësor në paraqitjen e tij. Tani nuk do shohim më flokët e tij të verdhë e të çrregullt pasi ylli i popit i ka prerë. Në një fotografi të publikuar në Instagram, 24-vjeçari ... Lexo »

October 31, 201831 October, 2018

Drake thyen rekordin e “The Beatles”

Reperi kanadez arriti të thyejë rekordin e “Fab Four”, të vendosur në vitin 1964. Me 12 këngë, vetëm në një vit, në Top 10 të “Billboard Hot 100”, kaloi djemtë nga Liverpool-i, që mbeten në kuotën e 11 këngëve. Një ... Lexo »

October 31, 2018
31 October, 2018

Zbulohet pasuria e Rita Orës

Rita Ora është një nga këngëtaret më të famshme shqiptare në botë. Mësohet se pasuria e saj arrin shifrat e rreth 13 milionë eurove. E gjithë kjo në sajë të projekteve muzikore dhe koncerteve të ndryshme anembanë planetit. Së ... Lexo »

October 31, 2018