Gusht 2018
4 Gusht, 2018

Olio dhe Stelio sërish në veprim

“Stan&Ollie” është filmi biografik mbi dyshen më të famshme komike në historinë e kinemasë, që do të portretizohen nga John C. Reilly në rolin e Oliver Hardy dhe Steve Coogan si Stan Laurel. Filmi pritet të prezantohet gjatë një festivali ... Lexo »

Gusht 04, 2018
4 Gusht, 2018

Këngëtari i famshëm akuzohet për përdhunim

Një akuzë për përdhunimin e bërë nga anëtari i grupit Backstreet Boys, Nick Carter po shqyrtohet nga prokurorët. Policia konfirmoi në shkurt se një grua kishte akuzuar Carter se kishte sulmuar atë seksualisht në vitin 2003, akuzë që këngëtari e ... Lexo »

Gusht 04, 20184 Gusht, 2018

Çifti i aktorëve mbetën të pastrehë

Tanya dhe Phil Bardsley mbetën të pastrehë për një muaj pasi zjarri ju shkatërroi shëpinë e tyre prej 2 milion dollarësh. Fatmirsisht nuk pati dëme në njerëz por shkatërrimi ishte aq i madh sa çifti u detyrua të vendoset ... Lexo »

Gusht 04, 2018


4 Gusht, 2018

Madonna nis jetën e re në Portugali

Mbretëresha e Pop-it e cila mbush 60 vjeç së shpejti,u zhvendos me 4 fëmijët e saj në Lisbonë, Portugali. Ajo mori me vete të gjithë sigurimin, trajnerin personal, dadot dhe 6-të shefat e guzhinës në një shtëpi të rrethuar ... Lexo »

Gusht 04, 2018