Korrik 2018

13 Korrik, 2018

Shaqiri kalon te Liverpooli për 13.75 mln paund

Liverpooli ka arritur akordin me Stoke Cityn për të siguruar shërbimet e sulmuesit anësor të Zvicrës, kosovarit Xherdan Shaqiri, i cili pritet të kryejë testet mjekësore brenda kësaj jave. “Të kuqtë” nga “Anfield Road” kanë firmosur deri tani me Naby ... Lexo »

Korrik 13, 2018
12 Korrik, 2018

“YouTube” titron dhe efektet zanore

“YouTube” ka aktivizuar një projekt të ri që titron edhe efektet zanore, si muzika ose të qeshurat, falë përditësimeve të disa algoritmeve. Numri i efekteve të identifikuara në mënyrë automatike janë të qeshurat, duartrokitjet dhe muzika. Teknologjia e titrimit automatikisht ... Lexo »

Korrik 12, 2018


12 Korrik, 2018

Demi ekspozon ‘pasuritë’ e saj

Demi Rose kurrë nuk ka pasur turp të ekspozojë pasuritë e saj të bollshme.Dhe modelja tregoi format e saj bombastike në rrjetet sociale. E veshur me bikini më të vogla se përmasat e saj, Demi duke shumë seksi.

Korrik 12, 2018