Korrik 2018
13 Korrik, 2018

Juncker e tepron me alkoolin

Presidenti i Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker, duket se e ka tepruar disi me alkoolin para samitit të NATO-s në Bruksel. Në një video që po bën xhiron e rrjeteve sociale, duket sikur Juncker është shumë i dehur. Zyrtarin e lartë të ... Lexo »

Korrik 13, 2018


13 Korrik, 2018

Gruaja “hot” e Sylvester Stallone

Familja Stallone janë duke e shijuar verën në një jaht në brigjet e Saint Tropez. Sylvester Stallone është fotografuar i lumtur së bashku me gruan e tij seksi Jennifer Flavin, 49-vjeçare dhe vajzën e tyre Sophia, 21. Jennifer Flavin dhe Sophia ... Lexo »

Korrik 13, 2018