Qershor 2018


13 Qershor, 2018

CR7 surprizon fansin e vogël

Një ëndërr që bëhet realitet. Një tifoz i vogël i Cristiano Ronaldo mendoi se e humbi rastin për të takuar idhullin e tij, i cili kishte hipur në autobus së bashku me shokët e skuadrës, kombëtares portugeze të futbollit, ... Lexo »

Qershor 13, 201813 Qershor, 2018

Rregulla të çuditshme mbretërore

Të gjithë kemi dëgjuar tashmë që rregullat mbretërore janë nga më të çmendurat, por po ashtu kemi mësuar që ish-aktorja nuk e ka për gjë edhe t’i thyejë ato. Pothuaj në çdo event, ka një lajm që e shoqëron familjen ... Lexo »

Qershor 13, 2018

12 Qershor, 2018

Lady Gaga: Kam tentuar vetëvrasjen!

Gjatë prezantimit të çmimit të Global Changemakers Award, këngëtarja e famshme bëri një rrëfim tronditës për publikun. “Nuk mund ta mbaj dot më brenda, kam disa vite qe vuaj nga depresioni dhe ideologji që lidhen me vetëvrasjen. Në fillim mendoja ... Lexo »

Qershor 12, 2018