Qershor 2018

23 Qershor, 2018

Martohen yjet e “Game of Thrones”

Martohen yjet e serialit “Game Of Thrones” Kit Harington dhe Rose Leslie. Aktorët u takuan në vitin 2012 kur po filmonin në Islandë për serialin e famshëm, ku interpretojnë Jon Snow dhe Ygritte.Leslie – emri i plotë i saj ... Lexo »

Qershor 23, 2018