Maj 2018


17 Maj, 2018

Vjen në jetë djali i Legend dhe Teigen

Chrissy Teigen dhe John Legend u bënë përsëri prindër. Ishte 32-vjeçarja e cila dha lajmin e mirë në një postim në profilin e saj në “Twitter”. Çifti i famshmesh, prindër të një vajze, është bekuar me një djalë, emri ... Lexo »

Maj 17, 2018