Maj 2018


2 Maj, 2018

Rita Ora dhe Ermal Meta, koncert në Tiranë

Këtë verë Tirana do të jetë stacioni i yjeve të muzikës botërore. Në koncertin festiv të zhvilluar dje në sheshin “Skënderbej”, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dha lajmin e mirë se në kryeqytet do të vijnë disa ... Lexo »

Maj 02, 2018


2 Maj, 2018

Babë e bir në film dhe jetë

Lidhja e babait me djalit vjen në disa forma. Duke peshkuar bashkë, apo duke luajtur futboll, por për aktorët që kanë dhe djemtë të famshëm, kjo do të thotë edhe të luajnë në të njëjtin film. Disa prej tyre kanë ... Lexo »

Maj 02, 2018