Prill 2018


18 Prill, 2018

Policja seksi që “çmendi” kolegët!

Ajo ishte nën hetim për sjellje të keqe, ndërsa në këtë situatë kishte marrë edhe një leje prej 7 muajsh pasi ndjehej e stresuar, por sërish situata nuk është aspak e qetë. Fjala është për rreshteren Leanne Carr në Lincolnshire ... Lexo »

Prill 18, 2018


18 Prill, 2018

Selfie në plazh me Sarah Goodhart

Ajo u bë e famshme në reality show-t e MTV, “Geordie Shore” dhe “Ex One The Beach”. Sarah Goodhart është siguruar t’i mbajë fansat “lidhur”, teksa ka realizuar disa selfie të reja në plazh për t’i postuar më pas në ... Lexo »

Prill 18, 2018
18 Prill, 2018

Nominimet e “Billboard Music Awards”

Ceremonia e ndarjes së çmimeve, Billboard Music Awards është shumë pranë, ndërsa tashmë është bërë publikimi zyrtar i nominimeve. DJ Khalid dhe Bebe Rexha janë bashkuar për t’i publikuar shtatë nominimet në kategoritë e mëdha të BBMA në emisionin Today, ... Lexo »

Prill 18, 2018