Prill 201819 Prill, 2018

Gigi Hadid mahnitëse për Vogue

Gigi Hadid është një nga modelet për të kërkuara dhe më të paguara. Dhe ylli i pasarelave ka mahnitur ndërsa pozoi për revistën prestigjoze Vogue Japan. 22-vjeçarja është cover i reviztës dhe ka realizuar një sërë fotografish bardh e ... Lexo »

Prill 19, 201818 Prill, 2018

Cannes të ndalon të bësh selfie këtë vit!

“Në Cannes vihet për të parë, jo për të të parë”. Kështu deklaroi një prej drejtuesve të Festivalit të Filmit, Thierry Fremaux, gjatë një konference shtypi, ndërsa iu përgjigj pyetjes për ndalimin e fotografive “selfie” në tapetin e kuq. Ndërsa ... Lexo »

Prill 18, 2018