Prill 2018


6 Prill, 2018

Dua Lipa ndryshon look

Këngëtarja e njohur shqiptare Dua Lipa ka marë një vendim jo të lehtë sa i përket dukjes së saj. Të gjithë fansat janë mësuar ta shohin atë me flokë të zinj dhe të gjatë, mirëpo ajo sapo ka ndryshuar prerjen ... Lexo »

Prill 06, 2018
5 Prill, 2018

Shakira hedh në gjyq gazetarin spanjoll!

Shpesh here, është thënë se këngëtarja bukuroshe Shakira dhe futbollisti Gerard Pike janë ndarë, por asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar një gjë të tillë, madje janë shprehur se ata janë bashkë dhe se janë shumë të lumtur. Por, ... Lexo »

Prill 05, 2018


5 Prill, 2018

100 orë “vuajtje” për Justin Bieber

Justin Bieber padyshim që është shumë krenar për koleksionin e tij të zgjeruar të tatuazheve në trup. Ylli 24 vjeçar i “I’m The One” postoi këtë të mërkurë një foto të kraharorit në llogarinë e tij në Instagram. Foton me artin ... Lexo »

Prill 05, 2018

5 Prill, 2018

“Rikthimi” seksi i Vanessa Hudgens

Vanesa Hudgens u rikthye në vëmendjen e publikut në mars pas shfaqjes së në muzikalin “The Heights” . Aktorja 29 vjeçare u sigurua t’i mbajë fansat mbërthyer, teksa ka publikuar në Instagram një boomerang tepër seksi e veshur me kostum ... Lexo »

Prill 05, 2018