March 2018

31 March, 2018

Bella Hadid pozon topless

Bella Hadid duket fenomenale teksa tregon linjat e saj trupore në një fushatë të re reklamuese të modës për “Chrome Hearts”. Modelja 21-vjeçare i është bashkuar modelit Jordan Barrett si imazhi i fushatës së re reklamuese dhe është zhveshur ... Lexo »

March 31, 2018

31 March, 2018

Modelja ruse hap sfidën: Botërorin e fitoj unë

Modelja e njohur ruse, Anastasiya Kvitko vijon të tërheqë vëmendjen gjithmonë e më shumë në mediat rozë, por edhe rrjete sociale. Objektivi i radhës për Kim Kardashianin rus, duket se është kampionati botëror ‘Rusi 2018’, ku 24-vjeçarja synon të marrë ... Lexo »

March 31, 2018
30 March, 2018

Amber Rose me bikini “çmend” Meksikën

Që nga koha kur iu nënshtrua operacionit për zvogëlimin e gjoksit, Amber Rose nuk kishte bërë asnjë dalje në publik me bikini. Por se fundmi modelja nuk i ka shpëtuar aparatit të paparacëve, të cilët e kanë fotografuar teksa shijonte ... Lexo »

March 30, 2018