February 2018

28 February, 2018

Modelja sexy 23-vjeçare: Derbin e fiton Interi!

Në mesin e këtyre temperaturave të pazakonta që kanë pllakosur Europën, pas “pushtimit” të të ashtuquajturës “Bisha nga Lindja”, sigurisht që ka edhe njerëz që mendojnë sesi të ndezin disi atmosferën. Për këtë mendon një modele e njohur italiane, vetëm ... Lexo »

February 28, 201828 February, 2018

Pallati Mbretëror në prag skandali

Disa ditë pas publikimit të lajmit në mediat e huaja për Meghan Markle, në të cilin shkruhej se ajo është autorja sekrete e një blogu të quajtur “The Working Actress”, ku shkruante për jetën dhe karrierën e saj në ... Lexo »

February 28, 2018


28 February, 2018

Irina Shayk në superformë, por single

Një vit pasi solli në jetë fëmijën e saj të parë, Irina Shayk nuk ka patu aspak problem që të rikthehet në formën më të mirë. Modelja ruse, tanimë në moshën 32-vjeçare mori pjesë në një fushatë të veshjeve intime, ... Lexo »

February 28, 2018
28 February, 2018

Ditëlindja e veçantë e Capital T

Capital T është një prej emrave më të njohur të muzikës shqiptare. Prej disa vitesh ai ka prodhuar këngë të cilat janë kthyer në hite për shqiptarët. Mirëpo me shumë mundësi të gjithëve na ka shpëtuar një detaj i ... Lexo »

February 28, 201828 February, 2018

“Unë jam Paul Walker”

Arritja e shpejtë e famës dhe vdekja e papritur e aktorit Paul Walker do të jetë subjekt i dokumentarit të ri, i cili do të realizohet shumë shpejt. “Paramount Network” është fokusuar në jetën e aktorit Paul Walker për të ... Lexo »

February 28, 2018