Janar 201816 Janar, 2018

Jennyfer Lopez puthje pasionante në stadium

Që prej shkurtit të vitit të kaluar, këngëtarja Jennyfer Lopez, po përjeton një histori dashurie me bejsbollistin, Alex Rodriguez. Dhe duket se gjërat mes çiftit të famshëm po shkojnë mjaft mirë, pasi dashuria mes tyre vijon të jetë mjaft e ... Lexo »

Janar 16, 2018