Janar 2018

16 Janar, 2018

Presidenti dekoron Rita Orën

Rita Ora do të jetë prezente ditën e Pavarësisë në Kosovë dhe këtë gjë tashmë e ka konfirmuar edhe vetë këngëtarja e njohur. Ndërkohë mediat kosovare bëjnë me dije se në 10 vjetori e Pavarësisë së Kosovës, Rita do ... Lexo »

Janar 16, 2018