Janar 2018
6 Janar, 2018

14 vite më parë, ja si dukej Miriam Cani

Ajo është një nga figurat më të dashura të ekranit dhe skenës për të gjithë shqiptarët. Ka një vokal të mrekullueshëm dhe është një nga këngëtaret, këngët e të cilës shumë shpejt mësohen nga shumë adhurues së muzikës. E kemi ... Lexo »

Janar 06, 2018

6 Janar, 2018

Kim Kardashian nuk harron zakonin e vjetër!

Kim Kardashian nuk harron zakonin e vjetër! Bukuroshja me origjinë nga Armenia postoi në rrjetin social “Instagram” një foto nga shtrati, ku shfaqet nudo. Kim duket në super formë edhe në këto ditë pas festave të fundvitit.

Janar 06, 2018


6 Janar, 2018

“Game of Thrones” vuloset në pulla

“HBO”-ja u dha fund zërave për nisjen e sezonit të tetë të dhe të fundit të “Game of Thrones”. Gjashtë seritë do të transmetohen në vitin 2019. Pritja e fansave është shuar me një seri pullash poste nga “Royal ... Lexo »

Janar 06, 2018


6 Janar, 2018

Ekspozitë me sende personale të Bieber

Justin Bieber po bëhet me ekspozitë personale. Fansat do të jenë në gjendje t’i shohin nga afër disa prej gjësendeve më të rëndësishme të karrierës dhe jetës së këngëtarit 23-vjeçar, krijuesit të hit këngës “Sorry”. Ekspozita është quajtur “Shkallët për ... Lexo »

Janar 06, 2018