2018


25 Qershor, 2018

Publikohet traileri i “The Equalizer 2”

Dhunë dhe tension në trailerin e filmit “The Equalizer 2”. Denzel Washington rikthehet në rolin e ish-agjentit të CIA-s Robert McCall, që inskenoi vdekjen e tij për të jetuar qetësisht në Boston. Kur rikthehet në aksion për të ndihmuar ... Lexo »

Qershor 25, 2018

25 Qershor, 2018

Kendall Jenner seksi me bikini

Kendall Jenner ka publikuar për fansat në Instagram një seri fotografish ku pozonte me bikini të verdha. Supermodelja dhe ylli i televizoneve dukej shumë në formë ndërsa ekspozoi trupin e saj magjepës. 22-vjeçarja, e cila ka qenë në qendër të ... Lexo »

Qershor 25, 2018