Tetor 2017

19 Tetor, 2017

Paloma Faith zbulon se flet me fantazmat

"Shpirtrat janë njësoj si ne, prandaj unë flas normalisht me ta"-ka thënë Faith gjatë eventit "Q Aëards". 36 vjeçarja ka zbuluar se ajo beson tek fantazmat dhe se gjithmonë ka mundur të bisedojë me to. Në vazhdim të bisedës ... Lexo »

Tetor 19, 2017


19 Tetor, 2017

Ditëlindja 24-karatëshe e Lori Hoxhës

Vajza e themeluesit të Top Medias, Lori Hoxha feston sot ditëlindjën. Fashionistja e njohur i ka nisur festimet për 24-vjetorin e lindjes, që në orën 00:00, kur data ka shënuar 19 tetor. Përgjithësisht çdo vit e bukura Lori organizon festa ... Lexo »

Tetor 19, 2017