Tetor 2017


20 Tetor, 2017

Rita Ora publikon këngën “Anywhere”

Sukseset e këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora nuk kanë të ndalur. Pas një pauze me projekte muzikore, Rita është kthyer fuqishëm për të gjithë fansat e saj. Në orët e para të mëngjesit, Rita ka treguar për fansat e ... Lexo »

Tetor 20, 201720 Tetor, 2017

Transgjinorja e parë në “Playboy”

Ines Rau u bë transgjinorja e parë që pozon për “Playboy”, në 64 vjet të historisë së revistës. Modelja franceze do të jetë në numrin e revistës të muajit nëntor, në nder të themeluesit Hugh Hefner, i cili pak ... Lexo »

Tetor 20, 2017


20 Tetor, 2017

Grabitet shtëpia e këngëtares së famshme

Mbrëmjen e djeshme është thyer shtëpia e këngëtares së famshme amerikane Mariah Carey. Sipas policisë rreth orës 03:00 pas mesnatës hajdutët kanë hyrë në shtëpinë e Carey, përmes një dritare në katin e dytë. Thuhet se grabitesit nuk kanë marrë aksesorët ... Lexo »

Tetor 20, 2017


19 Tetor, 2017

Linda Halimi së shpejti me projektet të reja

Linda Halimi, këngëtarja shqiptare e cila jeton dhe punon në Shtetet e Bashkaura të Amerikës do t’i rikthehet këngëve të reja. Kështu së paku ka paralajmëruar vetë Lindita përmes llogarisë personale në Instagram. “Viti 2018 unë jam e gatshme. Projekte të ... Lexo »

Tetor 19, 2017