August 2017


31 August, 2017

Tani është rradha e Cher për Kimin

Pasi pozoi për Interview në stilin e Jackie Kennedy, Kim Kardashian është fokusuar në një tjetër epokë me një tjetër emër të njohur, divën e muzikës, Cher. Në edicionin arab të Harper’s Bazaar 36-vjeçarja i kthehet kohës dhe stilit të ... Lexo »

August 31, 2017


31 August, 2017

20 vjet pa Lady Dianën, fotot simbol

Natën mes 30 dhe 31 gushtit të vitin 1997, Lady Diana gjeti vdekjen në Paris, në një aksident të rëndë automobilistik të ndodhur në tunelin e Place de l’Alma, ku krahas princeshës gjeti vdekjen edhe shoku i saj Dodi ... Lexo »

August 31, 2017


31 August, 2017

Kendall Jenner largohet nga Victoria Secret

Një nga modelet me të sukesshme në botë, Kendall Jenner, nuk do të jetë më imazhi reklamues i “Victoria Secret”.Bukuroshja amerikane ka vendosur të ndërprejë bashkëpunimin duke mos qenë pjesë e prezantimit të ardhshëm të veshjeve të brendshme.Ajo thuhet ... Lexo »

August 31, 2017

30 August, 2017

Irina Shayk sërisht me pushime

Pasi u rikthye në vendlindjen e saj dhe postoi foto së bashku me gjyshen, Irina Shayk i është rikthyer pushimeve. Bukuroshja ruse ka publikuar foto tejet provokuese në rrjetet e sociale teksa është duke pushuar në detin e Vdekur. Edhe pse ... Lexo »

August 30, 2017


30 August, 2017

Njihuni me tifozen më të nxehtë të Milanit

Ajo është një nga femrat më të njohura në botën e modës. Modelja joshëse dhe me famë ndërkombëtare nga Sllovakia, Martina Stetiarova, vazhdon të shkëlqejë në sfilitat e modës, por edhe në rrjetet sociale. Bukuroshja sllovake përpos muzikës e ... Lexo »

August 30, 2017