July 2017

31 July, 2017

Nicole Scherzinger ofendohet në “Instagram”

Nicole Scherzinger është ofenduar nga përdoruesit e saj në rrjetin social “Instagram”, për shkak se ka nisur të shoqërohet me ish të dashurin e Cheryl Cole, Jean Bernard Fernandez-Versini. Ish-ylli i “Pussycat Doll”, është quajtur e keqe dhe e ... Lexo »

July 31, 2017
31 July, 2017

Rikthehen së bashku Nicki Minaj dhe Drake?!

“Young Money Entertainment” ka organizuar një festë në Miami ku është vënë re një flirtim mes Nicki Minaj dhe Drake. Sipas “HollywoodLife.com”, gjërat mes dy artistëve kanë shkuar një shkallë me tej, gjatë festës. “Nicki dhe Drake kanë pasur një ... Lexo »

July 31, 2017