May 201731 May, 2017

23-vjeçari përdhunohet nga tri gra

Tri gra kanë përdhunuar një djalë 23-vjeçar për tre ditë pasi e droguan dhe e rrëmbyen. I riu, identieti i së cilit nuk bëhet i ditur, hypi në një taksi komunale në Afrikën e Jugut e cila kishte tre gra ... Lexo »

May 31, 2017


31 May, 2017

Noizy ‘provokon’ nga Ferrari i kuq

Reperi më i famshëm shqiptar, Noizy, i ka provokuar keq adhuruesit e makinave atë ccfarë ai ka bërë gjatë ditës së sotme. Ai e ka publikuar një foto, ku shihet në makinën e tij të tipi Ferrari ”Ecja është e mërzitshme ... Lexo »

May 31, 201731 May, 2017

Çfarë ka postuar Trump?!

Interneti u çmend mëngjesin e së mërkurës nga një fjalë e vetme: “covfefe”. Edhe pse qartazi bëhet fjalë për një gabim ortografik të Donald Trump, përdoruesit e kanë tallur pa mëshirë. “Pavarësisht ‘covfefe’-s negativ të shtypit”, ka shkruar ai në ... Lexo »

May 31, 2017


31 May, 2017

Çifti i pabesueshëm, drejt divorcit

Duket sikur po lexon skenarin e filmit “That’s My Boy”, (Ky është djali im), me Adam Sandler, por nuk është kështu. Është një histori e vërtetë, që ndoshta ka frymëzuar skenaristin. Një bashkëshort ka kërkuar pranë një gjykate të Uashingtonit, ... Lexo »

May 31, 2017