Prill 2017


7 Prill, 2017

Shakira publikon këngën e re ‘Me enamore’

Këngëtarja kolumbiane Shakira, ka lansuar para pak orësh këngën e saj më të re, të quajtur “Me enamore” (Jam dashuruar).Këngëtarja 40-vjeçare kishte postuar në llogarinë e saj në Instagram, foto të fansave të cilëve u kishte bërë befasi kartolinat, ... Lexo »

Prill 07, 20177 Prill, 2017

Përse ndihet i nderuar Harry Style

Harry Styles ‘është i nderuar’ të jetë kumbari i djalit të Liam Payne. Këngëtari që së shpejti do të publikojë dhe videon e këngës së tij të re solo “Sign of the times”, tregon se dy të dashuruarit, Liam dhe ... Lexo »

Prill 07, 2017


7 Prill, 2017

Ish-i i Mario Balotellit bëhet e gjallë

Romanca me Mario Balotellin e zhvendosi në Itali për pak kohë dhe më pas në Angli, kur futbollisti italian u transferua tek Manchester City. E në përfundim të lidhjes së tyre që zgjati 6 muaj, Fanny Neguesha vendosi të vazhdonte ... Lexo »

Prill 07, 2017