Prill 20178 Prill, 2017

Një ndarje tjetër trondit Hollywoodin

Aktorja Olivia Munn  dhe qendërmbrojtësi i “Green Bay Packers” Aaron Rodgers, kanë vendosur t’i japin fund lidhjes së tyre trevjeçare. “Ata janë ndarë në mënyrë miqësore”, ka thënë një burim për People, duke shtuar se dyshja kanë mbetur miq të ... Lexo »

Prill 08, 2017

7 Prill, 2017

Shakira publikon këngën e re ‘Me enamore’

Këngëtarja kolumbiane Shakira, ka lansuar para pak orësh këngën e saj më të re, të quajtur “Me enamore” (Jam dashuruar).Këngëtarja 40-vjeçare kishte postuar në llogarinë e saj në Instagram, foto të fansave të cilëve u kishte bërë befasi kartolinat, ... Lexo »

Prill 07, 2017