Prill 201728 Prill, 2017

Sherr mes dy këngëtarëve të famshëm

Pak kohë më parë Zayn Malik dhe reperi Party Next Door sollën bashkëpunimin e tyre të parë ‘Still Got Time’. Por duket se diçka ka ndodhur mes artistëve. Brenda natës, reperi vendosi të mos e ndjekë më Zayn në Twitter dhe ... Lexo »

Prill 28, 2017
Kendrick Lamar vazhdon dominimin në top listat e Billboard

Reperi amerikan, Kendrick Lamar po vazhdon dominimin në top listat e Billboard edhe pas javës së tretë. Billboard shkruan se ai është në krye të top listave në “Artist 100”, “Billboard 200” dhe “Hot 100”, me një aktivitet të ... Lexo »

Prill 28, 2017