April 2017


28 April, 2017

Ilir Meta President i Republikës

Ilir Meta është zgjedhur presidenti i ri i Republikës së Shqipërisë, në raundin e katërt të votimit të mbajtur pasditen e kësaj të premteje në Parlament. Meta ka marrë 87 vota pro dhe 2 kundër, edhe pse për zgjedhjen e ... Lexo »

April 28, 2017


28 April, 2017

Merr flakë trajleri

Një trajler i ngarukar ka marrë flakë pasditen e sotme në hyrje të Cerrikut. Ende nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit, por policia ka mbërritur menjëherë më vendngjarje dhe po punon për shuarjen e flakëve. Nuk raportohen viktima ... Lexo »

April 28, 2017