November 201630 November, 2016

Etrit Berisha lë karrierën përgjysëm

Diten e sotme Etrit Berisha do të operohet në meniskun e gjurit të djathtë, pas një dëmtimi që pësoi në ndeshjen që Atalanta e tij fitoi ndaj Romës. Portieri i kombëtares sonë do të mungojë në ndeshjet kundër Juventus, Udinese, ... Lexo »

November 30, 201630 November, 2016

Bleona Qereti lanson këngën e saj të re

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka sjellë një projekt të ri muzikor me titull “Still in Love”. “Still in Love” ka ardhur në versionin audio dhe ende nuk ka një videoklip. Këngëtarja gjithashtu ka ndarë me ndjekësit e saj një strofë ku ... Lexo »

November 30, 2016


30 November, 2016

Gabriel Barbosa largohet nga Interi ?!

Sulmuesi i brazilian, Gabriel Barbosa nuk është përshtatur në Inter dhe po mendon që të largohet gjatë janarit të vitit të ardhshëm. Tashmë është vetëm një hipotezë, por gazeta braziliane Lance shkruan se, kur të hapet merkato e janarit, Santos ... Lexo »

November 30, 201630 November, 2016

“Kuqezi je Ti” në arenën e NBA

Për të tretin vit me radhë, në Kanada u organizua me rastin e 28 Nëntorit “Albanian Heritage Night”, ku në arenën e NBA u dëgjua “Kuqezi je ti!”. Në “Air Canada Centre” të Torontos pushimet mes pjesëve të ndeshjes Toronto ... Lexo »

November 30, 2016